top of page

Zaproszenie na IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne pt. RELACJE

 

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w sali "szklanej" na parterze Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66 odbędzie się IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne. Celem zapoznania się z programem IV OSF-P i wydarzeniami towarzyszącymi zapraszamy na oficjalną stronę konferencji www.ivosfp.wix.com/ivosfp oraz stronę na portalu społecznościowym facebook.

 

 

 

 

Plakat I OSF-P

 

 

 

 

 

Portal społecznościowy

 

Zapraszamy do dołączania do strony wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook pod tym linkiem.

Zaproszenie

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w I Otwartym Seminarium Filozoficzno-Psychiatrycznym pt. "Psychiatria i filozofia w poszukiwaniu wspólnego języka" odbywającym się 18 kwietnia (sobota) w godzinach 12.00-17.00 w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Naszym celem będzie refleksja nad możliwością porozumienia i współpracy między badaczami z obszaru nauk humanistycznych, a ekspertami zajmującymi się problematyką zdrowia psychicznego. Będziemy gościć przedstawicieli obu dziedzin. Zakładamy, iż zawiązanie dialogu okaże się cenne zarówno dla badaczy, specjalistów oraz osób korzystających z pomocy psychiatrycznej. 

 

Wstęp na wszystkie wystąpienia i panele dyskusyjne jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

 

                                                                 Organizatorzy:  

              Instytut Filozofii UW

              Instytut Filozofii UMCS

Sesja posterowa

 

Seminarium będzie towarzyszyła sesja posterowa. Zapramy do zgłaszania plakatów o tematyce na pograniczu humanistyki i psychiatrii za pomocą formularza lub wysyłanie plików na adres filozofiaipsychiatria@gmail.com.

 

 

 

 

 

bottom of page