top of page

Zaproszenie na IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne pt. RELACJE

 

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w sali "szklanej" na parterze Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66 odbędzie się IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne. Celem zapoznania się z programem IV OSF-P i wydarzeniami towarzyszącymi zapraszamy na oficjalną stronę konferencji www.ivosfp.wix.com/ivosfp oraz stronę na portalu  społecznościowym facebook.

Afisz II OSF-P

Portal społecznościowy

 

Zapraszamy do dołączania do strony wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook pod tym linkiem (nowy link od 4.06.2015).

 

 

Zaproszenie

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w II Otwartym Seminarium Filozoficzno-Psychiatrycznym pt. "Norma / Patologia" odbywającym się 20 czerwca (sobota) w godzinach 11.00-19.00 w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Celem I OSF-P było zawiązanie porozumienia między teoretykami a praktykami, między filozofami a psychiatrami. Cel ten został osiągnięty. Teraz we wspólnym gronie, w kolejnych odsłonach Otwartych Seminariów, będziemy poddawać namysłowi zagadnienia szczegółowe. Celem II OSF-P będzie refleksja nad granicą miedzy normą a patologią w kontekście zdrowia psychicznego.

 

Wstęp wolny.

 

Serdecznie zapraszamy,

 

Główny organizator: Instytut Filozofii UW

 

Współorganizatorzy:

- Instytut Filozofii UMCS

- Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

bottom of page